Mesa Boogie Mark V Hlava

MESA BOOGIE MARK V
Mesa Boogie a modelová řada Mark je v podstatě jedno a totéž – když v roce 1969 začala Mesa fungovat, byl to právě Mark, který byl jejím prvním produktem. O 40 let později, roku 2009, představila Mesa Boogie pátou generaci tohoto aparátu, Mark V. Tento ultimativní aparát je skutečnou vlajkovou lodí v nabídce firmy Mesa Boogie, který nabízí to nejlepší, co za 40 let tato firma vymyslela. Zvuková všestrannost, , použití těch nejkvalitnějších komponentů, vynikající zpracování.

Základem Mark V je předzesilovač se 3 kanály a 12 zvukovými módy (Clean, Fat, Tweed™, Edge, Crunch, Mark I™, Mark IIC+™, Mark IV™, Extreme), které nabídnou jakýkoli zvuk, který budete potřebovat. Koncový zesilovač, jenž dokáže pracovat jak s elektronkami typu 6L6, tak EL34, umí generovat výkon 90, 45 nebo 5 Wattů, což lze volit pro každý kanál zvlášť.

Každý z kanálů má své nezávislé ovládání a kromě potenciometrů a přepínače módů u Mark V naleznete i další možnosti nastavení. Nechybí zde ani typický 5 pásmový grafický ekvalizér s několika možnostmi použití, efektová smyčka nebo solo jump.

Technické údaje
- provedení hlava
- kytarový lampový zesilovač
- 3 kanály s 9 zvukovými módy
- volitelný výkon 90 / 45 / 5 W
- elektronky: 7x12AX7, 1x5U4, 4x 6L6 (možnost změny párovných EL34)
- ovládání: 3x Gain, 3x 3 pásmový ekvalizér, 3x Presence, 3x Master, 3x Contour, 3x Revers, Output, Solo
- připojitelný 5. pásmový grafický EQ
- efektová smyčka
- solo jump
- Tuner-Out
- Slave-Out
- přepínatelné diodové / lampové zesílení
- 8. přepinačový footswitch pedál součástí
 

 

Není skladem
79 000 Kč